Hubnutí a celulitida

One+ procedury pomáhají k zeštíhlení a zpevnění postavy, redukci celulitidy, odstranění nadbytečné vody a detoxikaci těla. Doporučujeme Vám nezávaznou konzultaci ZDARMA, na které vybereme přímo pro Vás skladbu vhodných ošetření, abychom docílili rychlých a viditelných výsledků.

Maderoterapie

Maderoterapie je typ bezbolestné, relaxační a především anticelulitidní terapie, kterou provádí vyškolený terapeut speciálně vyvinutými masážními pomůckami z přírodního dřeva. Výsledkem maderoterapie je kromě estetických změn i detoxikace celého organismu a zrychlení metabolismu! Účinky maderoterapie jsou dech beroucí a viditelné již po 5 ošetřeních!

Mám zájem o první MADEROTERAPII

VACUSLIM 48 - REVOLUČNÍ ZÁBAL S OKAMŽITÝM EFEKTEM

Jak rychle odstranit přebytečné cm? Jak odstranit celulitidu bez cvičení? Jak může být kůže krásnější, pevná a jemnější? Existuje jedna odpověď - Vacuslim 48! Tato léčebná hubnoucí metoda je mimořádně účinná, působí na rozklad tukových buněk, který nastává již během 30 minut. Vacuslim 48 bude v podkoží pracovat i nadále, dalších 48h. Aktivní složky jsou stále vstřebávány, pracují, rozpouští tuky a odstraňují se škodlivé toxiny z těla.

Více o Vacuslimu 48

.Mám zájem o konzultaci ZDARMA

Radiofrekvence - RYCHLÉ ZPEVNĚNÍ POKOŽKY

Trápí Vás ochablá pokožka a jizvičky? Při radiofrekvenci zahřívají vysokofrekvenční elektromagnetické vlny vazivové buňky v nejhlubších možných vrstvách kůže (až 15mm hluboko). Stimuluje se obnova kolagenu, Vaše pokožka mládne a stává se znovu pružnější. Ošetření je bezbolestné, vysoce účinné a bezpečné. Používá se při ochablé kůži, odstranění strií i po chirurgické liposukci.

Více o radiofrekvenci

.Mám zájem o konzultaci ZDARMA

Vacupress SPM - VYSAVAČ CELULITIDY

Vacupress je masážní přístroj, který pomocí podtlaku rozbíjí shluky tukových buňěk. Dokonale prokrvuje pokožku a pomáhá lépe proudit lymfatické tekutině. Ihned pocítíte několik blahodárných efektů. Ošetření zpevňuje kůži, odstraňuje celulitidu a zeštíhluje ošetřené partie. Pravidelné opakování Vám zajistí pevnou, pružnou a hladkou kůži.

Mám zájem o konzultaci ZDARMA

Presoterapie - ODSTRANĚNÍ TOXINŮ A PŘEBYTEČNÉ VODY

Při Presoterapii, známé také pod názvem lymfodrenáž nebo lymfatické kalhoty, střídavě působíme tlakem na různé části Vašeho těla. Napravujeme při tom poruchy lymfatického a oběhového systému, které vedou k otokům, hromadění toxických látek (celulitida) a chronické únavě. V kombinaci s dalšími ošetřeními je presoterapie velmi důležitá a účinná při redukci objemu.

Kontakt

Komplex Eden Brno
Purkyňova 35, 612 00 Brno
tel.: 601 300 050

Otevírací doba

pondělí – pátek
9.00–18.00 hodin
jiné termíny dle domluvy možné

Objednávky na ošetření

telefonicky na čísle: 601 300 050
e-mailem: recepce@oneplus.cz