Kosmetika GERnétic - Revoluce v péči o pleť

Ve ONE+ Brno s hrdostí představujeme kosmetiku GERnétic, která překračuje hranice tradiční kosmetické péče a přináší zcela nový přístup k ošetření pleti. GERnétic je synonymem pro inovaci a luxus v péči o pleť.

Inovativní využití aminokyselin a rekonstituovaných buněk

GERnétic se odlišuje svým jedinečným složením, které zahrnuje aminokyseliny a rekonstituované buňky. Tyto složky jsou nosiči specifických aktivních látek, které dokáží proniknout všemi vrstvami kůže, poskytují hlubokou výživu a zlepšují celkovou funkci pokožky. Tato unikátní formulace představuje novou éru v oblasti buněčné terapie a péče o pleť.

Více než Kosmetika

GERnétic je založena na pokročilých vědeckých poznatcích a staletích znalostí o schopnostech pokožky vstřebávat aplikované látky. Tímto způsobem kosmetika GERnétic nejenže řeší povrchové problémy pokožky, ale také se zaměřuje na příčiny kožních problémů, poskytuje komplexní řešení pro dlouhodobé zdraví a vitalitu vaší pleti.

GERnétic, s kořeny ve Francii, je známá pro svou vysokou kvalitu a luxusní přístup k péči o pleť. Je ideální pro profesionální ošetření v kosmetických salonech, lázních, sanatoriích, a je rovněž vhodná pro každodenní domácí péči.

Prožijte rozdíl s GERnétic

Ve ONE+ Brno věříme, že každý si zaslouží nejlepší péči o svou pleť. Proto jsme hrdí, že můžeme nabídnout kosmetiku GERnétic našim klientům. Objevte moc této přelomové kosmetiky a zažijte, jak může obohatit vaši pleť a posílit její přirozenou krásu a zdraví.

Mám zájem o kosmetické ošetření Gernetic
  • V rámci ošetření máme ke každému individuální přístup, jelikož každá pleť je specifická a unikátní. Těmi nejkvalitnějšími přípravky a péčí dokážeme zvýraznit vaši krásu, podpořit vaše sebevědomí a potěšit vaše smysly.
  • Pečující přípravky působí v harmonii s pokožkou, zaměřují se na individuální stav, akné, mastnou pleť, vrásky, citlivost, mdlost, dehydrataci.
  • Odstraňuje vnitřní příčiny problémů, neošetřuje pouze následky.
  • Přípravky obsahují pouze 100% přírodní látky - výtažky z 200 druhů rostlin a 15 druhů řas.

„Mou snahou je předat ženám i mužům své poznatky v péči o pokožku a poskytnout všem kosmetické výrobky, které ocení nejen nároční zákazníci, ale také odborníci.“

Prof. Dr. Albert Laporte - zakladatel značky

Vyberte si kosmetické ošetření

60 minut - čištění pleti, přípravky dle typu a stavu pleti, lehká úprava obočí + barvení, masáž obličeje, krku a dekoltu, možnost epilace v obličeji

90 minut - čištění pleti, přípravky dle typu a stavu pleti, úprava obočí + barvení, delší masáž obličeje, krku a dekoltu, masáž hlavy, zlatá liftingová alginátová maska nebo vitamínová maska, možnost barvení řas, možnost epilace v obličeji

Rozhodně doporučuji studio One+ :) Velmi milý personál, krásné a klidné prostředí. Opravdu pečlivá a šikovná slečna kosmetička Tony, která provádí úžasnou masáž. :) Moc děkuji za relax a objednám se znova ❤️
Jana M.
Zdravíme a všem doporučujeme. Vánoční dárek pro manželku jsme vyřešili dárkovým poukazem na cokoliv co si z nabídky vybere. I přesto, že si na kosmetické služby moc nepotrpí, nyní tam chodí opravdu ráda. Nejen za službami, ale i za lidmi, kteří zde pracují. Já sám jsem u paní Toničky absolvoval jednu masáž a musím říci, že odvedla skvělou práci. Najdete tu vše co očekáváte. Pěkné prostředí, úžasné lidi a perfektní služby.
Luboš a Dana F.
Byla jsem poprvé na kosmetice a byla jsem velmi spokojená hlavně přístupem a péčí. Cítila jsem se krásně :-) děkuji
Alexandra H.
One+ studio vyniká svojí profesionalitou v komunikaci i ve službách. Navštěvuji už půl roku, vždy mě vítají usmáté tváře, čistý a voňavý prostor stvořený ke ztišení. Chodím na kosmetiku k Tonce a maderoterapii k Lukřecku. Kontakt s tělem může být odpočinkem jen v případě důvěry a ONE+ studio je opravdu číslem jedna v rámci odborné pečlivosti a lidskosti.
Monika L.
Velmi příjemný salonek, který má konečně požadovanou úroveň. Skvělá pečující kosmetika. Opakovaně se vracím na maderoterapie. Bez Vás holky se už fakt neobejdu. Děkuji ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Hana
One+ navštěvuji už roky, kosmetika, masáže , lifting řas, nyní radiofrekvence, která mi pomohla se zbavit tukových sraženin v okolí břicha, velmi doporučuji, navíc studio je velmi hezky vybavené.
Annette H.

Kontakt

Komplex Eden Brno
Purkyňova 35, 612 00 Brno
tel.: 601 300 050

Otevírací doba

pondělí – pátek
9.00–18.00 hodin
jiné termíny dle domluvy možné

Objednávky na ošetření

telefonicky na čísle: 601 300 050
e-mailem: recepce@oneplus.cz