Fotorejuvenace: Klíč k mladistvé a zářivé pleti

Ve ONE+ Brno, rozšiřujeme naše služby o fotorejuvenaci, revoluční metodu, která omlazuje a regeneruje vaši pleť.

Fotorejuvenace je neinvazivní, bezbolestné ošetření, které používá pulsní světlo k aktivaci vaší pokožky a nastartování tvorby kolagenu. Výsledkem je zdravá a mladistvá pleť.

Zázrak pulsního světla

Metoda fotorejuvenace využívá speciální pulsní světlo, které proniká do hlubších vrstev pokožky. Tento proces bezpečně stimuluje pokožku k produkci kolagenu a esenciálního proteinu, který udržuje naši pleť pevnou a pružnou. S postupným zvyšováním hladiny kolagenu dochází k viditelnému omlazení pleti, redukci jemných linek a vrásek, a celkovému zlepšení textury a tónu pokožky.

Rychlé a efektivní ošetření

Jednou z hlavních předností fotorejuvenace je její časová nenáročnost. V krátkém čase můžete dosáhnout významných výsledků, což z fotorejuvenace činí ideální řešení pro zaneprázdněné ženy, které hledají rychlý a zároveň efektivní způsob, jak zlepšit svou pleť. Ošetření je navíc neinvazivní, že je možné se ihned vrátit do běžného denního rytmu bez jakékoliv potřeby rekonvalescence.

Pro Koho je Fotorejuvenace

Tato metoda je ideální pro ty, kdo chtějí bojovat proti známkám stárnutí, zlepšit vzhled unavené a mdlé pleti nebo se zbavit drobných nedokonalostí. Fotorejuvenace je vhodná pro téměř všechny typy pleti a může být přizpůsobena specifickým potřebám každého klienta.

Mám zájem o fotorejuvenaci

Benefity

  • vyhlazení vrásek
  • omlazení pleti
  • vypnutí a zpevnění pleti
  • stimulace tvorby kolagenových vláken
  • hloubková regenerace
  • zlepšení a sjednocení tónu pleti
  • neinvazivní a bezbolestné ošetření
  • žádná rekonvalescence po ošetření
Po dobu minimálně čtyř týdnů od ošetření je důležité chránit svoji pokožku kvalitním krémem s vysokým faktorem SPF a nevystavovat obličej přímému slunečnímu záření. Během této doby doporučujeme vynechat sauny a solária.

Přijďte a přesvědčte se na vlastní kůži

Zveme vás do našeho studia ONE+ Brno, kde můžete zažít transformační moc fotorejuvenace. Přijďte se přesvědčit na vlastní kůži.

Konzultace

Před první procedurou je pro nás důležitá krátká konzultace s novým klientem, při které proceduru představíme, zhodnotíme stav pleti, projdeme si kontraindikace, povíme si o benefitech a představách klienta. Seznámíme ho také s našimi doporučeními, díky kterým můžeme dosáhnout těch nejlepších výsledků a celkové spokojenosti, na které nám velmi záleží.

kontraindikace

- těhotenství a kojení

- akutní kožní onemocnění

- opar

- diabetes

- srážlivost krve

- epilepsie

- zánětlivá onemocnění

- hyperfunkce štítné žlázy

Fotorejuvenaci provádíme pouze v jarních, podzimních a zimních měsících. Během léta toto ošetření kvůli silnějšímu slunečnímu záření nedoporučujeme.

Kontakt

Komplex Eden Brno
Purkyňova 35, 612 00 Brno
tel.: 601 300 050

Otevírací doba

pondělí – pátek
9.00–18.00 hodin
jiné termíny dle domluvy možné

Objednávky na ošetření

telefonicky na čísle: 601 300 050
e-mailem: recepce@oneplus.cz