Maderoterapie obličeje – přírodní lifting pro vaši pleť

V našem estetickém studiu ONE+ vám představujeme maderoterapii obličeje, unikátní a inovativní masážní techniku využívající speciálně navržené dřevěné válečky. Tato jemná, avšak velmi účinná metoda přináší dlouhodobé zlepšení vzhledu vaší pleti.

Hluboké uvolnění a okamžité výsledky

Díky pečlivému masírování dřevěnými válečky dochází k uvolnění napětí v svalstvu obličeje, což vede k okamžitému vyhlazení drobných vrásek a zvýšení prokrvení pokožky. Tento proces nejen stimuluje produkci kolagenu a elastinu, ale také významně zlepšuje pružnost a pevnost pleti. Navíc aktivace lymfatického systému pomáhá rychle odstraňovat přebytečnou vodu a redukovat otoky, což zanechává vaši pleť svěží a odpočatou.

Dlouhodobé zlepšení a prevence

Pravidelné návštěvy pomáhají redukovat hluboké vrásky, zlepšují kontury obličeje a viditelně zlepšují celkovou kvalitu a vzhled pleti. Pro dosažení nejlepších výsledků doporučujeme podstoupit sérii 10 ošetření, a to 1-2x týdně, s následným udržovacím sezením jednou za 3-4 týdny.

Mám zájem o maderoterapii obličeje

Komplexní benefity pro vaši pleť

  • vyhlazení drobných vrásek
  • redukce hlubokých vrásek
  • zpevnění a vypnutí pleti
  • zlepšení krevního oběhu
  • konturing obličeje
  • stimulace lymfatického systému
  • odstranění otoků a podkožního tuku
  • povzbuzení tvorby kolagenu a elastinu
Maderoterapie obličeje je navíc neuvěřitelným zdrojem relaxace. Tato příjemná masáž vás uvede do hlubokého odpočinku, pomůže odstranit stres a psychické napětí, a poskytne vám pocit obnovené vitality.

Věnujte pozornost kontraindikacím

Přestože maderoterapie obličeje nabízí širokou škálu benefitů, je důležité věnovat pozornost možným kontraindikacím.

- opar rtu, v nose

- onkologický pacient

- akutní kožní onemocnění roseacea, psoriáza s výsevem, akné

- virová, zánětlivá nebo bakteriální onemocnění

- těhotenství

- hyperfunkce štítné žlázy

Zažijte hýčkání s maderoterapií obličeje v našem estetickém studiu ONE+. Objednejte si svou návštěvu ještě dnes a objevte cestu k přirozeně krásné, zdravé a mladistvě vypadající pleti.

AKCE

Připravili jsme pro Vás akci 1+1, kdy si MADEROTERAPII OBLIČEJE můžete v našem studiu vyzkoušet a druhou dostanete ZDARMA.

(platí pouze na 1. návštěvu)

CHCI AKCI 1+1 ZDARMA
Maderoterapie obličeje byla pro mě naprosto nová zkušenost. Byl to neskutečný relax, který jsem potřebovala a navíc byla pleť vyživená a působila svěžím dojmem.
Daniela S.
Jsem velmi spokojená s celým týmem One+ a s jejich procedurami. Mám za sebou 10 maderoterapií těla i obličeje a opravdu jsem nadšená. Po každé proceduře jsem měla vždy mnohem lehčí nohy a velmi pozitivně to působilo i na lymfu. Děkuji všem, kdo se o mě staral a určitě budu nadále pokračovat v udržovací fázi. Tento salon velmi doporučuji :)
Monika Z.

Kontakt

Komplex Eden Brno
Purkyňova 35, 612 00 Brno
tel.: 601 300 050

Otevírací doba

pondělí – pátek
9.00–18.00 hodin
jiné termíny dle domluvy možné

Objednávky na ošetření

telefonicky na čísle: 601 300 050
e-mailem: recepce@oneplus.cz