Masáže

Klasická masáž

Je jednou z nejžádanějších masáží, protože okamžitě prokrvuje, okysličuje a uvolňuje zatuhlé bolavé svaly a vazivo. Má regenerační i mírně detoxikační účinky a odstraňuje bolest i únavu. Ve One+ lze klasickou masáž provádět buďto více relaxačně, tedy jemnou zklidňující masáží navodit odpočinek a klid, tak aby se nám uvolnily i ty nejcitlivější klientky. Stejně tak, ale umíme přitlačit a udělat pořádnou masáž i pro klienty a klientky, které mají rády tu tzv. „poctivou“. U nás ve studiu se na míru přizpůsobíme Vašim požadavkům a zaměříme se na různé partie, dle přání zákazníka.

Lymfatická masáž

Jedná se o velmi účinnou masáž, která působí proti celulitidě, otokům lymfatického původu a je nezastupitelná při detoxikaci organismu a zlepšení výživy buněk.

Je to velmi jemná technika masážních hmatů, která obnovuje a napravuje oběh celého lymfatického systému.

Více o lymfatických masážích

Relaxační aroma masáž

Nechte se rozmazlovat kouzelnou relaxační masáží a vonnými oleji. Zastavte se, načerpejte sílu a uvolněte mysl. S tím vším vám naše relaxační masáž pomůže. Používáme kvalitní masážní olej ze směsi slunečnicového a makadamiového oleje, díky kterým je pokožka hydratovaná a dokonale vyživená. Z vůní si můžete vybrat zklidňující růži, smysly povzbuzující jasmín či zelený čaj plný svěžesti.

Masáž lávovými kameny

Dala by se nazvat královnou relaxačních prohřívacích masáží. Ocení ji zejména věčně zmrzlí klienti, a to nejen v zimním období. Těší se stále větší oblibě, protože v sobě snoubí příjemný pocit prohřátí organismu a zároveň uvolnění svalového napětí. Ve studiu One+ se nemusíte bát, že na vás kameny jen položíme, lávové kameny používáme k masáži. V mezičase, kdy se kameny nechávají působit na zádech, se věnujeme uvolnění dalších částí vašeho těla, abyste od nás odcházeli dokonale uvolnění, odpočinutí a nabití novou energií.

Baňková masáž

Je velmi účinnou metodou při léčbě bolestí ztuhlého svalstva i kloubů. Podle čínské medicíny stimuluje také funkci vnitřních orgánů. Vždy záleží na zvolené metodě baňkování a na postižení baňkované oblasti v tom, jak bude kůže prokrvená, při středně a silně zvoleném baňkování zůstávají na kůži červené, výjimečně až velmi tmavé modřiny, které se ale po několika dnech vstřebají. Baňkování pomáhá odplavovat nebezpečné škodliviny z těla, silně prokrvuje, podporuje lymfatický systém, uvolňuje svalstvo a ulevuje od bolesti. Ve One+ kombinujeme baňkovou terapii s lehkým promasírováním.

Více o baňkové masáži

.Objednejte se na masáž

INDICKÁ MASÁŽ HLAVY (ANTISTRESOVÁ)

Indická masáž hlavy je velmi jemné, léčivé ošetření hlavy, krku, ramen a horní části paží. Uvolňuje napětí a odstraňuje každodenní stres. Pomáhá při migrénách a bolestech hlavy a očí. Povoluje napětí v ramenou, v krku a šíji. Povzbuzuje krevní oběh, zlepšuje cirkulaci krve ve ztuhlých svalech a pokožce hlavy. Uvolňuje svalstvo vlasové pokožky, povzbuzuje růst vlasů. Při pravidelné aplikaci významně zlepšuje celkovou kvalitu vlasů. Odstraňuje poruchy spánku a nespavost. Navozuje pocit duševní pohody. Celkově fyzicky i psychicky harmonizuje organismus.

Masáž se provádí přes oblečení, nasucho bez oleje a vsedě na židli. Je vhodné mít rozpuštěné vlasy bez tužidel a laku.

Přijďte si odpočinout

Maderoterapie

Maderoterapie je typ bezbolestné, relaxační a především anticelulitidní terapie, kterou provádí vyškolený terapeut speciálně vyvinutými dřevěnými masážními pomůckami.

Více o maderoterapii

Kontakt

Komplex Eden Brno
Purkyňova 35, 612 00 Brno
tel.: 601 300 050

Otevírací doba

pondělí – pátek
9.00–18.00 hodin
jiné termíny dle domluvy možné

Objednávky na ošetření

telefonicky na čísle: 601 300 050
e-mailem: recepce@oneplus.cz