Facebook Instagram

Masáže

Segmentová masáž

Segmentová reflexní masáž je odvozena z klasické masáže a jedná se o manuální léčebný zásah na povrchu těla. Využívá se na rychlé odstranění bolestí a na znormalizování tělesného stavu. Masáží dochází k odstranění bloků a harmonizaci celého organismu, provádí se na sucho, bez jakéhokoli masážního přípravku. Segmentová masáž je vhodná pro muže, ženy, sportovce, nesportovce a všechny věkové kategorie

Lymfatická masáž

Jedná se o velmi účinnou masáž, která působí proti celulitidě, otokům lymfatického původu a je nezastupitelná při detoxikaci organismu a zlepšení výživy buněk. Je to velmi jemná technika masážních hmatů, která obnovuje a napravuje oběh celého lymfatického systému.

Reflexní terapie

Je 5000 let známá léčebná metoda. Při reflexní terapii se nejčastěji využívají plosky nohou, kde masáží jednotlivých zón ovlivňujeme funkci všech orgánů v těle.

Objednejte se na masáž

Aromaterapie

Znáte nejvoňavější medicínu světa? Při aromaterapeutických masážích se aplikují éterické oleje přímo na pokožku, odkud se vstřebávají do krevního oběhu a ten je roznáší do všech částí našeho těla. Éterické oleje se plně absorbují do našeho těla přibližně za 30min a mohou naše tělo ovlivňovat několik dnů či týdnů. Vnímejte aromaterapeutickou masáž jako dokonalý rituál zdraví, krásy a hluboké relaxace.

Přijďte si odpočinout

Maderoterapie

Maderoterapie je typ bezbolestná, relaxační a především anticelulitidní terapie, kterou provádí vyškolený terapeut speciálně vyvinutými masážními pomůckami z přírodního dřeva.

Více o maderoterapii

Pedikúra

Znáte suchou medicinální pedikúru? Jedná se o velmi šetrný, ale zároveň účinný druh pedikúry, při kterém nedochází k narušení integrity kůže. Je tedy vhodná i pro rizikové skupiny jako jsou lidé s cukrovkou, těhotné ženy atd. Chodidla a nehty se ošetřují změkčujícími přípravky a následně se brousí speciální bruskou a pilníkem. Po úpravě nehtových lůžek a valů následuje příjemný zábal a ošetření hydratačními krémy. Celý proces je relaxační, bezbolestný a trvá přibližně 90min. Používáme přípravky Footlogix.

Kontakt

Komplex Eden Brno
Purkyňova 35, 612 00 Brno
tel.: 601 300 050

Otevírací doba

pondělí – pátek
9.00–18.00 hodin
jiné termíny dle domluvy možné

Objednávky na ošetření

telefonicky na čísle: 601 300 050
e-mailem: recepce@oneplus.cz