Masáže

Klasická masáž

Je jednou z nejžádanějších masáží, protože okamžitě prokrvuje, okysličuje a uvolňuje zatuhlé bolavé svaly a vazivo. Má regenerační i mírně detoxikační účinky a odstraňuje bolest i únavu. Ve One+ lze klasickou masáž provádět buďto více relaxačně, tedy jemnou zklidňující masáží navodit odpočinek a klid, tak aby se nám uvolnily i ty nejcitlivější klientky. Stejně tak, ale umíme přitlačit a udělat pořádnou masáž i pro klienty a klientky, které mají rády tu tzv. „poctivou“. U nás ve studiu se na míru přizpůsobíme Vašim požadavkům a zaměříme se na různé partie, dle přání zákazníka.

Lymfatická masáž

Jedná se o velmi účinnou masáž, která působí proti celulitidě, otokům lymfatického původu a je nezastupitelná při detoxikaci organismu a zlepšení výživy buněk.

Je to velmi jemná technika masážních hmatů, která obnovuje a napravuje oběh celého lymfatického systému.

Více o lymfatických masážích

Masáž lávovými kameny

Dala by se nazvat královnou relaxačních prohřívacích masáží. Ocení ji zejména věčně zmrzlí klienti, a to nejen v zimním období. Těší se stále větší oblibě, protože v sobě snoubí příjemný pocit prohřátí organismu a zároveň uvolnění svalového napětí. Ve studiu One+ se nemusíte bát, že na vás kameny jen položíme, lávové kameny používáme k masáži. V mezičase, kdy se kameny nechávají působit na zádech, se věnujeme uvolnění dalších částí vašeho těla, abyste od nás odcházeli dokonale uvolnění, odpočinutí a nabití novou energií.

Objednejte se na masáž

Zlatá medová terapie

Tato terapie efektivně pracuje s vyživujícími, léčivými a hydroskopickými účinky medu, harmonizačními vlastnostmi oleje a s léčivým dotekem. Med na sebe při masáži navazuje toxiny, které jsou hluboce uložené v organismu. Toxiny jsou speciálními hmaty vytaženy na povrch těla. Z kůže je terapeutka jemně smývá teplou vodou. Následuje nanášení nového medu a hloubková detoxikace. Postup se několikrát opakuje.

Více o medové terapii

MASÁŽ OBLIČEJE LÁVOVÝMI KAMENY

Tato masáž se pro svoje blahodárné účinky na regeneraci pleti, relaxaci obličeje a celkové hluboké uvolnění stává stále častěji vyhledávanou terapií nejenom u žen, ale i u mužů.

Masáž obličeje nahřátými lávovými kameny a olejem je vhodná pro všechny typy pokožky a pro všechny věkové kategorie. Oproti manuální masáži obličeje má mnohem větší účinky hlubokým prohřátím tkáně. Díky teplým kamenům a jemným tahům po obličeji zajišťuje hluboké uvolnění svalů. Detoxikuje podkoží a uvolňuje ze ztuhlých svalů odpadní látky, které se podílejí na procesu stárnutí a tvorbě vrásek. Podporuje tak elasticitu pokožky. Uvolňuje blokády a zajišťuje lymfatickou drenáž podkoží. Harmonizuje a uzemňuje energie. Hluboce uvolňuje mysl. Během masáže můžete zažít nadpozemské blaho.

INDICKÁ MASÁŽ HLAVY (ANTISTRESOVÁ)

Indická masáž hlavy je velmi jemné, léčivé ošetření hlavy, krku, ramen a horní části paží. Uvolňuje napětí a odstraňuje každodenní stres. Pomáhá při migrénách a bolestech hlavy a očí. Povoluje napětí v ramenou, v krku a šíji. Povzbuzuje krevní oběh, zlepšuje cirkulaci krve ve ztuhlých svalech a pokožce hlavy. Uvolňuje svalstvo vlasové pokožky, povzbuzuje růst vlasů. Při pravidelné aplikaci významně zlepšuje celkovou kvalitu vlasů. Odstraňuje poruchy spánku a nespavost. Navozuje pocit duševní pohody. Celkově fyzicky i psychicky harmonizuje organismus.

Masáž se provádí přes oblečení, nasucho bez oleje a vsedě na židli. Je vhodné mít rozpuštěné vlasy bez tužidel a laku.

Přijďte si odpočinout

Maderoterapie

Maderoterapie je typ bezbolestné, relaxační a především anticelulitidní terapie, kterou provádí vyškolený terapeut speciálně vyvinutými dřevěnými masážními pomůckami.

Více o maderoterapii

Pedikúra

Znáte suchou medicinální pedikúru?

Jedná se o velmi šetrný, ale zároveň účinný druh pedikúry, při kterém nedochází k narušení integrity kůže. Je tedy vhodná i pro rizikové skupiny jako jsou lidé s cukrovkou, těhotné ženy atd. Chodidla a nehty se ošetřují změkčujícími přípravky a následně se brousí speciální bruskou a pilníkem. Po úpravě nehtových lůžek a valů následuje příjemný zábal a ošetření hydratačními krémy. Celý proces je relaxační, bezbolestný a trvá přibližně 90min. Používáme přípravky Footlogix.

Termíny dle domluvy na telefonním čísle: +420 774 925 239

Kontakt

Komplex Eden Brno
Purkyňova 35, 612 00 Brno
tel.: 601 300 050

Otevírací doba

pondělí – pátek
9.00–18.00 hodin
jiné termíny dle domluvy možné

Objednávky na ošetření

telefonicky na čísle: 601 300 050
e-mailem: recepce@oneplus.cz