Napsala:
Adéla

Maderoterapie - skvělý pomocník pro sportovce

Pro sportovce je důležitá regenerace těla po náročných trénincích, ale i zasloužený relax. Ideální volbou proto může být maderoterapie.

Účinná masáž

Maderoterapie těla je velmi oblíbenou a vyhledávanou procedurou. Pomáhá v boji proti celulitidě, nezpevněné pokožce a má mnoho dalších estetických i zdravotních benefitů. Zároveň může být také skvělým pomocníkem pro sportovce.

Díky intenzivní masáži dřevěnými válečky se krásně uvolní svaly, stimuluje lymfatický systém a napomáhá k celkové rychlejší regeneraci po náročné fyzické aktivitě.

One+ péče o beach volejbalistky

Proto nás velmi těší, že v naše studio One+ vložily důvěru úspěšné beach volejbalistky Valerie Dvorníková a Anna Pospíšilová.

Co si budeme, holky mají nádherné vysportované postavy jak z časopisu, a proto zde není potřeba něco „vylepšovat“. Maderoterapii přizpůsobujeme především k hloubkové regeneraci a také k odpočinku.

Uvědomujeme si, že kvalitní péče kvůli jejich fyzicky náročnému tréninkovému plánu, je přímo nezbytností. Při masáži se zaměřujeme na rozlymfování, prodýchání a důkladné promasírování nohou.

+ chceme, aby si holky čas strávený u nás vždy užily, odpočinuly si a dobily baterky :)

A JAKÉ MAJÍ POCITY Z MADEROTERAPIE HOLKY VOLEJBALISTKY?

Zeptali jsme se přímo jich.

Valerie: „Maderoterapie mi již po pár návštěvách v salonu přinesla příjemné výsledky. Nejenže odcházím zrelaxovaná, také mi pomáhá s regenerací při sportu. Dříve jsem cítila ztuhlé a těžké nohy, ale teď už to říkat nemůžu.“

Anna: „Opravdu skvělá regenerace po trénincích. Maderoterapie mi pomohla s lymfatickým systému, se kterým jsem dlouhodobě měla problémy. Pocit těkých a unevaných nohou se už po první terapii o poznání zlepšil.“

Holkám děkujeme za jejich důvěru a těšíme se na další návštěvy.

31/10/2023

Zpět na výpis článků

Kontakt

Komplex Eden Brno
Purkyňova 35, 612 00 Brno
tel.: 601 300 050

Otevírací doba

pondělí – pátek
9.00–18.00 hodin
jiné termíny dle domluvy možné

Objednávky na ošetření

telefonicky na čísle: 601 300 050
e-mailem: recepce@oneplus.cz