NOVINKA - ICE MADEROTERAPIE BRNO

Během procedury se na cílovou oblast těla aplikuje speciální zamražená směs, která vytváří kontrolovatelné ochlazování.

Toto ochlazování cíleně působí na tukové buňky, přičemž okolní tkáně zůstávají nedotčené. Nízká teplota způsobuje, že tukové buňky postupně zamrzají a odumírají. Po zamrznutí se buňky rozpadají a postupně jsou vyloučeny z těla přirozeným metabolickým procesem.

Následně se tělo masíruje nachlazenými hliníkovými prvky po směru toku lymfy, což způsobuje stimulaci lymfatického systému, udržování správné hladiny vody v těle a redukci celulitidy.

Ice maderoterapie a její benefity

 • eliminace tuku
 • redukce celulitidy
 • odstraňování toxinů z těla
 • stimulace lymfatického systému
 • urychlování metabolismu
 • vypnutí a zpevnění pokožky
 • uvolnění těla a mysli
 • prokrvení

NÁŠ TIP

Doporučujeme se nesprchovat až 24 hodin po proceduře. Směs bude tak dál pracovat v podkoží a výsledek bude o to lepší.

Pro co nejlepší výsledky doporučujeme kúru 10ti ošetření 2x týdně.

Ceník na ice maderoterapii najdete zde.

Maderoterapie Brno

Maderoterapie je typ bezbolestné, anticelulitidní terapie, prováděné pomocí speciálně navržených válečků ze dřeva. Terapie okamžitě stimuluje lymfatický systém rovnoměrnými a rytmickými tahy v jednom směru k lymfatickým uzlinám. Těmito pohyby se aktivuje metabolismus a tělo začne přirozeně vylučovat přebytečnou tělesnou tekutinu a toxiny. Díky speciálním anatomickým dřevěným pomůckám terapeut vyvíjí intenzivní tlak na oblast postiženou celulitidou a "rozbíjí" ji spolu s uloženým tukem a toxiny v těle.

Terapii lze kombinovat s dalšími procedurami. Například s lymfatickou masáží nebo zábalem Vacuslim 48, kterým výsledky ještě znásobíte.

Maderoterapie Brno a její benefity

Maderoterpie je nejúčinnější při odstranění celulitidy a tukových usazenin v oblasti nohou, hýždí a bříška. Maderoterapie působí na změnu postavy tím, že stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, který odstraní přebytečnou tekutinu a ovlivňuje odbourávání tukových buněk. Upravuje také trávicí systém a zrychluje celý metabolismus.

Před první procedurou je pro nás důležitá krátká konzultace s novým klientem, při které proceduru představíme, projdeme si kontraindikace, povíme si o benefitech a představách klienta. Seznámíme ho také s našimi doporučeními, díky kterým můžeme dosáhnout těch nejlepších výsledků a celkové spokojenosti, na které nám velmi záleží.
 • Rychlá redukce celulitidy
 • Zpevnění kůže
 • Tvarování těla - ztráta cm
 • Silná detoxikace
 • Zrychlení metabolismu
 • První výsledky jsou viditelné již po 5 procedurách
 • Doporučená kúra je 10 sezení
 • Čas jedné masáže je 60 minut
Chcete se na něco zeptat? Kontaktujte nás. Rádi zodpovíme všechny vaše otázky a společně najdeme vhodnou proceduru, která bude vašemu tělu vyhovovat. Ceny jednotlivých procedur najdete v přehledném ceníku.

Maderoterapie kontraindikace

- těhotenství, kojení

- špatná srážlivost krve

- křečové žíly, zánět žil

- onkologická onemocnění

- hyperfunkce štítné žlázy

- srdeční onemocnění

- diabetes

- epilepsie

AKCE

Připravili jsme pro Vás akci 1+1, kdy si MADEROTERAPII můžete v našem studiu vyzkoušet a druhou dostanete ZDARMA. (platí pouze na 1. návštěvu)

CHCI AKCI 1+1 ZDARMA
Jsem velmi spokojená s celým týmem One+ a s jejich procedurami. Mám za sebou 10 maderoterapií těla i obličeje a opravdu jsem nadšená. Po každé proceduře jsem měla vždy mnohem lehčí nohy a velmi pozitivně to působilo i na lymfu. Děkuji všem, kdo se o mě staral a určitě budu nadále pokračovat v udržovací fázi. Tento salon velmi doporučuji :)
Monika Z.
Ve studiu One+ jsem obsolvovala maderoterapii a byla jsem velmi spokojená. Líbila se mi jak samotná procedura, tak profesionální a milý přístup personálu. Prostředí studia je moc hezké, působí čistě a útulně. Doporučuji! 😊
Kristýna F.
Hľadala som miesto, kde si odpočiniem, miesto kde mi poradia a postarajú sa o mňa. Kde budú vedieť čo potrebujem i keď ja sama to niekedy vedieť nebudem. :) Salón je ľahko dostupný, prípadne parkovanie nie je problémom. Od vstupu cez recepciu, kde Vás privítajú milé a vždy dobre naladené dámy až po samotný úkon (ja mám za sebou 10x maderoterapiu, kozmetiku a čaká ma kraniosakrálna terapia) sa ocitnete vo veľmi príjemnom a útulnom prostredí na úrovni. Čo sa týka služieb, s maderoterapiou som veľmi spokojná, no odporúčam odchodiť si tých 10 sedení (ležaní) pre efekt. Okrem estetickej stránky sa mne spravilo aj trávenie. Samozrejme som sa snažila upraviť trochu aj stravu a výsledok bol skvelý. Kozmetika 90min, je úplným vypnutím a odpočinkom, pleť vám poďakuje. Vrelo odporúčam každému, kto chce vidieť výsledky a nechať sa pritom hýčkať. Ďakujem celému teamu one+ :)
Lucia K.
Velmi pěkné a příjemné prostředí. Slečna na recepci byla moc milá a slečna, co prováděla maderoterapii byla skvělá 😊.
Petra D.
Ve studiu One+ mám úžasné zkušenosti s Maderoterapií. Každá jedna návštěva byla skvělá a výsledky byly vidět. Ráda bych vypíchla úžasnou paní Jitku. Její pozitivní energie a styl péče je opravdu něco extra. Vždy mě uvedla do tak hluboké relaxace, že jsem se z toho lehátka nemohla ani zvednout. :-) Navíc je salón krásný, útulný a veškerý personál super. Určitě tam ještě zavítám.
Michaela V.
Som šťastná, že môžem doporučiť štúdio One+, absolvovala som u nich 12 maderoterapií. Vždy som sa tu cítila skvelo a odchádzala som oddýchnutá. Všetci boli pozitívne naladení a milí. Dohodnúť sa na termínoch nebol nikdy problém. Výsledky sú viditeľné :) Je to taký malý raj v strede Brna...
Kristína S.
Do studia jsem chodila na maderoterapii k Lukrécii a byla jsem moc spokojená. Na recepci mě vždy přivítala příjemná Adélka, nabídla čaj a hned jsem se ocitla v jiném světě, ve světě relaxace. Maderoterapii jsem podstoupila vrámci rekonvalescence po úrazu nohy, viděla jsem i pozitivní změny na pokožce a jako podporu při hubnutí. Těším se na další náštěvy v tomto studiu.
Kateřina K.
One+ studio vyniká svojou profesionalitou v komunikácii i v službách. Navštevujem už pol roka, vždy ma vítajú usmiate tváre, čistý a voňavý priestor stvorený k stíšeniu. Chodím na kozmetiku k Tonke a maderoterapii k Lukrecke. Kontakt s telom môže byť odpočinkom len v prípade dôvery a ONE+ studio je naozaj číslom jedna v rámci odbornej starosltivosti a ľudskosti.
Monika L.
Velmi příjemný salonek, který má konečně požadovanou úroveň. Skvělá pečující kosmetika. Opakovaně se vracím na maderoterapie. Bez Vás holky se už fakt neobejdu. Děkuji ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Hana
Studio One+ je nejlepší studio, které jsem navštívila. Už při vstupu je tam velmi příjemná atmosféra, přivítá vás milá recepční Adélka, která se vším vždy pomůže. Chodím sem na ruční lymfatické masáže od Jitky Samanthy a je to opravdu úžasné, pokroky jsou opravdu viditelné. Mě problém s lymfou trápí, takže jsem v minulosti zkusila více různých masáží a technik na lymfu a rozhodně se to nedá srovnat s tím, jaké výsledky mám teď tady. Skvělá je i maderoterapie, kterou zde jako jedni z mála v Brně nabízí a umí ji dělat, na tu taky chodím a to k Ivetce a Lukrecii, holky jsou moc šikovné. Za mě na 100% doporučuji. Já mám za sebou hlavní kůry a budu určitě chodit dále na udržovací masáže, opravdu to má smysl.
Kateřina H.
Absolvovala jsem ve studiu One+ studiu kúru maderoterapií se zábalem Vacuslim 48. V pase mám -7 cm a to jsem nedržela ani dietu. Jako bonus v krásném prostředí s děvčaty, u kterých jsem si odpočinula jak nikdy. Doporučuji všem.
Helena Z.
Byla jsem maximálně spokojená. Před prvním ošetřením se setkáte s moc milou asistentkou, která Vám vysvětlí celý průběh masáží, co máte dodržovat, abyste měli maximální účinky. Před každou masáží Vám dají lymfatický čaj. Absolvovala jsem 10 ošetření maderoterapie, takže jsem mohla vyzkoušet práci všech masérek a musím říct, že každá je moc fajn a svoji práci dělá s maximálním nasazením. Pokožku mám hebčí, pružnou. Za mě 100 %. Děkuji a přijdu zas :-)
Lucie P.
V salónu jsem maximálně spokojená. Oceňuji jak profesionální kvalitu služeb, tak lidský, vždy vstřícný a milý přístup personálu. Holky jsou prostě nej. :) Procedury skutečně fungují a v salónu je mi tak dobře, že ráda zkouším i další a užívám si relax. Zejména můžu doporučit kombinaci maderoterapie s vacuslim 48, to je fakt bomba s okamžitým účinkem!!!
Eva H.
Krásné prostředí a skvělý přístup, moc příjemné slečny. Využila jsem služeb maderoterapie a určitě doporučuji, byla jsem moc spokojená.
Lenka K.
Studio ONE+ mohu jen doporučit. Pravidelně navštěvuji studio, chodím na madero terapii. S výsledky jsem snad poprvé konečně spokojená. Jejich přístup a provádění madero terapie je naprosto bezchybný.
Michaela S.
Krásný salon s extrémně příjemným personálem, ať už na recepci, či na masáži. Velká spokojenost také s odchozenou kúrou maderoterapie.
Šárka K.

Kontakt

Komplex Eden Brno
Purkyňova 35, 612 00 Brno
tel.: 601 300 050

Otevírací doba

pondělí – pátek
9.00–18.00 hodin
jiné termíny dle domluvy možné

Objednávky na ošetření

telefonicky na čísle: 601 300 050
e-mailem: recepce@oneplus.cz