Vacuslim 48 - revoluční zábal s okamžitým efektem

Vacuslim 48 je skvělým pomocníkem pokud chcete zdokonalit postavu před létem a nebo si přejete zase obléci svoje oblíbené kalhoty.

Vacuslim 48

Vacuslim 48 je velmi účinný zábal, který urychluje celý proces hubnutí, formuje postavu a zlepšuje celkový vzhled pokožky.

Výsledky jsou viditelné a měřitelné ihned po prvním ošetření.

Pro dosažení co nejlepších výsledků doporučujeme alespoň 5 ošetření dvakrát týdně.

Mám zájem o Vacuslim 48

Před první procedurou je pro nás důležitá krátká konzultace s novým klientem, při které proceduru představíme, projdeme si kontraindikace, povíme si o benefitech a představách klienta. Seznámíme ho také s našimi doporučeními, díky kterým můžeme dosáhnout těch nejlepších výsledků a celkové spokojenosti, na které nám velmi záleží.

Vacuslim 48 - benefity

  • zeštíhlení
  • anticelulitidní účinek
  • účinek lymfatické drenáže
  • okamžité zlepšení vzhledu a tónu pokožky
  • detoxikační efekt
  • karboxy efekt
  • sauna efekt
  • preso efekt
V neposlední řadě je maderoterapie obličeje neuvěřitelný relax. Tato příjemná obličejová masáž vás dokáže dostat do hlubokého odpočinku, při kterém zapomenete na veškeré okolní dění venku. Pomůže vás zbavit stresu a psychického napětí.

Vacuslim 48 - kontraindikace

- těhotenství, kojení

- špatná srážlivost krve

- křečové žíly, zánět žil

- onkologická onemocnění

- hyperfunkce štítné žlázy

- srdeční onemocnění

- diabetes

- epilepsie

Absolvovala jsem ve studiu One+ studiu kúru maderoterapií se zábalem Vacuslim 48. V pase mám -7 cm a to jsem nedržela ani dietu. Jako bonus v krásném prostředí s děvčaty, u kterých jsem si odpočinula jak nikdy. Doporučuji všem.
Helena Z.
V salónu jsem maximálně spokojená. Oceňuji jak profesionální kvalitu služeb, tak lidský, vždy vstřícný a milý přístup personálu. Holky jsou prostě nej. :) Procedury skutečně fungují a v salónu je mi tak dobře, že ráda zkouším i další a užívám si relax. Zejména můžu doporučit kombinaci maderoterapie s vacuslim 48, to je fakt bomba s okamžitým účinkem!!!
Eva H.

Dopřejte si komplexní péči

Naše estetické studio Brno vám kromě Vacuslimu 48 nabízí také řadu dalších procedur, díky kterým se budete cítit opět krásně a sebevědomě. Zkuste se podívat na nabídku maderoterapie, baňková masáž - věříme, že si vyberete.

Každá žena i muž si zaslouží cítit se atraktivně a především komfortně ve vlastním těle. Zdravá sebeláska začíná péčí nejen o vlastní tělo, ale také duši. I na ni se totiž při našich procedurách zaměříme. Budeme hýčkat nejen vaši tělesnou schránku, ale postaráme se, abyste se cítili dobře také uvnitř. Rádi vám uvaříme lahodný šálek našeho lymfatického čaje. Napište nám ještě dnes a dohodněte si termín.

Kontakt

Komplex Eden Brno
Purkyňova 35, 612 00 Brno
tel.: 601 300 050

Otevírací doba

pondělí – pátek
9.00–18.00 hodin
jiné termíny dle domluvy možné

Objednávky na ošetření

telefonicky na čísle: 601 300 050
e-mailem: recepce@oneplus.cz