Omlazení obličeje

Maderoterapie obličeje

Maderoterapie obličeje je zázračný způsob, jak velmi rychle docílit krásné, mladé a zářivé pleti. Pomocí speciálně navržených dřevěných pomůcek spolu s masážními tahy dochází k okamžitě viditelným výsledkům. Maderoterapie obličeje velmi znatelně tvaruje obličej, zbavuje ho nežádoucího tuku, zpevňuje a omlazuje pokožku.

Radiofrekvenční lifting - ENERGIE MLÁDÍ

Radiofrekvenční lifting s použitím bipolární hlavice Vám vyhladí vrásky a zpevní pleť. Elektromagnetické vlny pronikají až do hloubky 6mm, zahřívají tkáň, která se stahuje a produkuje nová kolagenová vlákna. Lifting obličeje v ošetřovaném místě povzbuzuje oběh krve a lymfy, která z Vašeho organismu odvádí škodlivé látky a nežádoucí zbytky tuků. Po prvním bezbolestném ošetření uvidíte první výsledky v napnuté a sjednocené pleti. Pro trvalý a hlubší efekt doporučujeme několik ošetření po sobě.

Fotorejuvenace - SVĚTLO, KTERÉ UKÁŽE VAŠI KRÁSU

Fotorejuvenace je ošetření při kterém používáme na pleť velmi silné pulsní světlo se speciálními safírovými výbojkami. Vzniklé světlo a teplo probouzí novotvorbu kolagenu. Po ošetření mizí pigmentové skvrny a drobné žilky, póry se stahují a jizvičky vyhlazují. Vaše pleť se sjednotí a omládne.

Domluvte si konzultaci

Kosmetika GERnétic

Její účinky jsou okouzlující a pokud jednou péči a produkty GERnétic vyzkoušíte, zjistíte, jak nádhernou pleť můžete mít...

Chci vědět více

Kosmetika GERNETIC® - nelze ji nemilovat

Kosmetické rituály GERNETIC® mají klinicky prokázané účinky a už při prvním seznámení propadnete závislosti na krásné pleti. Přípravky a techniky francouzské značky GERNETIC® se zaměřují na všechny nedokonalosti pleti, jako jsou vrásky, mdlost, dehydratace a mnoha další...
Více o GERNETIC®

Zajděte si k nám na kosmetiku

kosmetické ošetření biofáze - dotek přírody

Ve studiu One+ nabízíme zcela novou kosmetickou metodu, kde se snoubí dotek s aromaterapií.

Použití tří po sobě jdoucích sér v intenzivní kúře významně snižuje oxidační stres, projasňuje a viditelně omlazuje pleť. Posiluje její ochranu a regeneraci. Silné koncentrace éterických bio olejů ovlivňují přirozenou aktivitu enzymů přirozeně se vyskytujících v pleti s vědecky prokázanými účinky.

Přijďte si odpočinout a načerpat novou energii.

manuální lymfatická masáž obličeje a hlavy

Jedná se o jemnou ruční masáž obličeje a celé hlavy.

Odvádí se toxická tekutina z tkání. Po kúře minimálně 10 opakování dochází k rozjasnění a omlazení obličeje, zjemnění vrásek a zpevnění jeho kontur. Během masáže dochází k hlubokému uvolnění a relaxaci. Zjasňuje se mysl.

Více informací

Kontakt

Komplex Eden Brno
Purkyňova 35, 612 00 Brno
tel.: 601 300 050

Otevírací doba

pondělí – pátek
9.00–18.00 hodin
jiné termíny dle domluvy možné

Objednávky na ošetření

telefonicky na čísle: 601 300 050
e-mailem: recepce@oneplus.cz