Facebook Instagram

Omlazení obličeje

Maderoterapie obličeje - NOVINKA V BRNĚ

Maderoterapie obličeje je zázračný způsob, jak velmi rychle docílit krásné, mladé a zářivé pleti. Pomocí speciálně navržených dřevěných pomůcek spolu s masážními tahy dochází k okamžitě viditelným výsledkům. Maderoterapie obličeje velmi znatelně tvaruje obličej, zbavuje ho nežádoucího tuku, zpevňuje a omlazuje pokožku.

Radiofrekvenční lifting - ENERGIE MLÁDÍ

Radiofrekvenční lifting s použitím bipolární hlavice Vám vyhladí vrásky a zpevní pleť. Elektromagnetické vlny pronikají až do hloubky 6mm, zahřívají tkáň, která se stahuje a produkuje nová kolagenová vlákna. Lifting obličeje v ošetřovaném místě povzbuzuje oběh krve a lymfy, která z Vašeho organismu odvádí škodlivé látky a nežádoucí zbytky tuků.Po prvním bezbolestném ošetření uvidíte první výsledky ve napnuté a sjednocené pleti. Pro trvalý a hlubší efekt, doporučujeme několik ošetření po sobě.

Fotorejuvenace - SVĚTLO, KTERÉ UKÁŽE VAŠI KRÁSU

Fotorejuvenace je ošetření při kterém používáme na pleť velmi silné pulsní světlo se speciálními safírovými výbojkami. Vzniklé světlo a teplo probouzí novotvorbu kolagenu. Po ošetření mizí pigmentové skvrny a drobné žilky, póry se stahují a jizvičky vyhlazují. Vaše pleť se sjednotí a omládne.

Domluvte si konzultaci

Kosmetika GERnétic

Její účinky jsou okouzlující a pokud jednou péči a produkty GERnétic vyzkoušíte, zjistíte jak nádhernou pleť můžete mít....

Chci vědět více

Kosmetika GERNETIC® - nelze ji nemilovat

Kosmetické rituály GERNETIC® mají klinicky prokázané účinky a už při prvním seznámení propadnete závislosti na krásné pleti. Přípravky a techniky francouzské značky GERNETIC® se zaměřují na všechny nedokonalosti pleti jako jsou vrásky, mdlost, dehydratace a mnoha další..
Více o GERNETIC®

Refresh pleti One+® - EXPRESNÍ OŠETŘENÍ

Nachystali jsme pro Vás unikátní trojitou skladbu ošetření s okamžitým účinkem. Hloubkově Vám vyčistíme a stimulujeme pleť pomocí ultrazvuku a luxusních vyživujících přípravků a následně ji vyhladíme a zapracujeme přípravky pomocí luminoterapie (terapie světlem). Ošetření je rychlé, příjemné a s bezprostředně viditelným výsledkem. Pleť je na pohled sjednocená a vyživená.

Zajděte si k nám na kosmetiku

Kontakt

Komplex Eden Brno
Purkyňova 35, 612 00 Brno
tel.: 601 300 050

Otevírací doba

pondělí – pátek
9.00–18.00 hodin
jiné termíny dle domluvy možné

Objednávky na ošetření

telefonicky na čísle: 601 300 050
e-mailem: recepce@oneplus.cz