Omlazení obličeje

Maderoterapie obličeje - přírodní lifting

Maderoterapie obličeje je zázračný způsob, jak velmi rychle docílit krásné, mladé a zářivé pleti. Pomocí speciálně navržených dřevěných pomůcek spolu s masážními tahy dochází k okamžitě viditelným výsledkům. Maderoterapie obličeje velmi znatelně tvaruje obličej, zbavuje ho nežádoucího tuku, zpevňuje a omlazuje pokožku.

Více o maderoterapii obličeje

AKCE

Připravili jsme pro Vás akci 1+1, kdy si MADEROTERAPII OBLIČEJE můžete v našem studiu vyzkoušet a druhou dostanete ZDARMA.

(platí pouze na 1. návštěvu)

CHCI AKCI 1+1 ZDARMA

Fotorejuvenace - SVĚTLO, KTERÉ UKÁŽE VAŠI KRÁSU

Fotorejuvenace je ošetření při kterém používáme na pleť velmi silné pulsní světlo se speciálními safírovými výbojkami. Vzniklé světlo a teplo probouzí novotvorbu kolagenu. Po ošetření mizí pigmentové skvrny a drobné žilky, póry se stahují a jizvičky vyhlazují. Vaše pleť se sjednotí a omládne.

Více o fotorejuvenaci

Radiofrekvenční lifting - ENERGIE MLÁDÍ

Radiofrekvenční lifting s použitím bipolární hlavice Vám vyhladí vrásky a zpevní pleť. Elektromagnetické vlny pronikají až do hloubky 6mm, zahřívají tkáň, která se stahuje a produkuje nová kolagenová vlákna. Lifting obličeje v ošetřovaném místě povzbuzuje oběh krve a lymfy, která z Vašeho organismu odvádí škodlivé látky a nežádoucí zbytky tuků. Po prvním bezbolestném ošetření uvidíte první výsledky v napnuté a sjednocené pleti. Pro trvalý a hlubší efekt doporučujeme několik ošetření po sobě.

Domluvte si konzultaci

Kosmetika GERnétic - nelze ji nemilovat

Kosmetické rituály GERnétic mají klinicky prokázané účinky a už při prvním seznámení propadnete závislosti na krásné pleti. Přípravky a techniky francouzské značky GERnétic se zaměřují na všechny nedokonalosti pleti, jako jsou vrásky, mdlost, dehydratace a mnohá další...

Chci vědět více

Diamantová mikrodermabraze – jemná a zářivá pleť pro všechny

Mikrodermabraze je mechanické obroušení nejsvrchnější vrstvy kůže. Můžeme ji přirovnat k silnějšímu peelingovému ošetření. Při pravidelném docházení může šetrně nahradit i chemický peeling. Má široké spektrum pozitivních efektů. Pomáhá k jemnému zesvětlení kůže, celkové tonizaci pleti a může pomoci i ke estetickému zjemnění drobných vrásek či pigmentových skvrn. Po tomto ošetření nastává hluboká regenerace pokožky a rychlá obměna kožních buněk.

Ve One+ navíc ošetření zahrnuje aplikaci regenerační a zklidňující masky + masáž hlavy.

Doporučujeme toto ošetření navštěvovat buď v chladnějším období nebo zvýšit ochranu a nevystavovat se až 7 dní přímému slunci. Tato procedura není vhodná pro extrémně citlivou pokožku či při rozšířených nebo popraskaných kapilárkách.manuální lymfatická masáž obličeje a hlavy

Jedná se o jemnou ruční masáž obličeje a celé hlavy.

Odvádí se toxická tekutina z tkání. Po kúře minimálně 10 opakování dochází k rozjasnění a omlazení obličeje, zjemnění vrásek a zpevnění jeho kontur. Během masáže dochází k hlubokému uvolnění a relaxaci. Zjasňuje se mysl.

Více informací

Kontakt

Komplex Eden Brno
Purkyňova 35, 612 00 Brno
tel.: 601 300 050

Otevírací doba

pondělí – pátek
9.00–18.00 hodin
jiné termíny dle domluvy možné

Objednávky na ošetření

telefonicky na čísle: 601 300 050
e-mailem: recepce@oneplus.cz